Відмінності тактичного одягу від звичайного

Відносно нещодавно масової популярності набув спецодяг, який раніше могли дозволити собі використовувати лише військові або представники спецслужб. З моменту, коли цей вид одягу законодавчо дозволили використовувати всім, а не тільки військовим, його взяли в обіг туристи, мисливці, любителі екстремальних видів спорту, рибалки. Тактичний одяг — це окрема категорія виробів, що шиються за спеціальними лекалами. Вони пропонуються сьогодні в широкому асортименті, вибрати відповідні для себе варіанти може кожен охочий. Є ряд особливостей, якими відрізняються тактичні вироби, вони полягають у наступному.

Підвищені характеристики міцності та надійності тактичного одягу

Виготовляється одяг в стилі мілітарі зі спеціальних тканин. Полотна вибираються тільки висококласного виробництва з максимально міцних ниток. Такий одяг здатний служити кілька сезонів поспіль, навіть в екстремальних умовах експлуатації. За ним легко доглядати, оскільки є вироби, в яких передбачено не тільки захист від вологи, але також ефект відштовхування бруду.

Зручність та практичність

Каталог, який надає інтернет-магазин Wiking, включає вироби на всі сезони, різного типу. Відповідно до поставлених цілей та вимог, замовляють: тактичні штани, костюми, светри. В продажу є шапки, бермуди, бриджі. На холодну пору року вигідно придбати:

  • тактичні куртки;
  • вітровки;
  • балаклави.

Відмінна риса полягає в тому, що тактичні вироби не просто не маркі та зручні. Вони не сковують рухи, є дуже функціональними. Як правило, відповідно до призначення передбачені кишені різного розміру, які розташовані у найзручніших місцях. Так, можна при собі мати відразу багато необхідних предметів, внаслідок чого буде виключено загрозу для здоров’я та життя в неординарній ситуації.

Особливі властивості тактичних речей

Носиться тактичний одяг будь-якої пори року. Беручи до уваги погодні умови конкретної місцевості, може стати в нагоді і термобілизна. Вона дозволяє значно полегшити екіпірування, при цьому мати надійний захист від продування вітрами, пересушування шкіри у посушливий сезон. Створюється спеціальний одяг, щоб нормалізувати водний баланс організму за будь-яких умов.

Вибираючи мілітарі одяг, варто враховувати той факт, що справді якісні вироби обійдуться дорожче, ніж звичайні речі, призначені для повсякденного носіння. При виготовленні тактичних моделей використовуються унікальні лекала, виробництво виконується лише з якісними нитками та фурнітурою. Різницю можна побачити за першого тактильного контакту. Ціна має дійсно відповідати запропонованій якості.