Майже 100 вибухів: під ворожим вогнем опинилися громади Сумщини та Чернігівщини

Учора, 22 грудня, російські загарбники з території рф гатили по прикордонним територіям України з мінометів та ствольної артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Хотінська, Білопільська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади Сумщини та Семенівська і Новгород-Сіверська громади Чернігівщини.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«Зранку Семенівську громаду ворог тричі мінометами обстрілював з району населеного пункту скачок – зафіксовано 16 вибухів.

Пізніше по прикордонню Зноб-Новгородської громади ворог бив мінометами 120–мм калібру – 5 мін рашисти випустили з боку села біла берізка.

П’ять разів за добу загарбники накривали територію Білопільської громади вогнем з мінометів, загалом пролунало більше чотирьох десятків вибухів. Вогонь вівся з боку російських населених пунктів волфіне, тьоткіно та попово-лежачі.

Пообіді противник з району російського населеного пункту гордєєвка обстріляв територію Хотінської громади зі 120-мм мінометів, пролунало більше десятка вибухів.

Пізно увечері Новгород-Сіверська громада потерпала від ворожого вогню з мінометів та ствольної артилерії: півтора десятка артилерійських снарядів рашисти випустили з району села погар та ще 7 мін 120 мм калібру прилетіло з району населеного пункту гудовка.

У той же час Середино-Будську громаду з району населеного пункту зернове агресори обстріляли зі ствольної артилерії – 4 вибухи», — йдеться у повідомленні.

Джерело