Замаскував наркотики під каву — у Києві затримали дилера із чималою партією товару. ФОТО | Кримінал

Під час відпрацювання оперативної інформації співробітники управління боротьби з наркозлочинністю у місті Києві спільно з працівниками Святошинського управління поліції затримали 38-річного киянина, який намагався переслати через поштові відділення наркотичні речовини, які, аби не викликати підозру, запакував у пакунки із кавою.

Як розповів слідчий Святошинського управління поліції Юрій Теремецький, правоохоронці з’ясували, що чоловік працював на один із Інтернет магазинів, де отримував оптовими партіями товар, який потім фасував та збував, пересилаючи через відділення пошти:

«У ході слідчих дій з готових до відправки посилок ми вилучили чотири поліетиленових пакети, ймовірно, з солями Альфа-PVP, які відправили на проведення експертиз. Вартість наркозасобів, у разі їх роздрібного збуту, за цінами «чорного» ринку становить понад 800 тисяч гривень. Розрахунок із покупцями фігурант проводив через електронні гаманці. Під час невідкладного обшуку за місцем його мешкання ми вилучили беззаперечні докази системного збуту наркотиків, а саме: термопринтер для друку ТТН, ваги, фасувальні зіп-пакети, вакуматори, ґаджети, обладнання для фасування, сім-картки, банківські картки, чорнові записи про кількість збутих наркотиків, а також інші докази».

Згідно висновку експерта, надана на дослідження кристалоподібна речовина білого кольору, містить у своєму складі особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено — солі Альфа-PVP.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру. Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Києва

Источник