З миру по нитці: де скуповуватися в Чорноморську, щоб допомагати ЗСУ

Донати на українську армію залишаються найважливішою умовою порівняно мирного життя в Чорноморську. На жаль, і досвідчені волонтери, і керівники благодійних фондів із досадою підтвердять: суми пожертв неухильно падають. Це пояснюється і суб'єктивними факторами, як-от «втома» від війни, і об'єктивними — зростання інфляції. Проте продукти та товари першої необхідності продовжують купувати все: і мешканці міста, і переселенці. Тому Перший у Чорноморську зробив добірку великих торгових мереж, через які ви не лише робите покупки для себе, а й підтримуєте ЗСУ.

Універсам «Сільпо» Відкриття цього магазину в центрі Чорноморська на проспекті Миру стало чи не головною подією цього літа для наших городян. Бренд «Сільпо» чекали у нас давно, незважаючи на велику кількість конкурентів, і це пояснюється його високою репутацією по всій Україні, свіжістю продуктів, високим асортиментом. Однак для патріотів цей універсам буде затребуваний ще й з іншої причини: всі бонуси, які нараховуються за покупки через додаток для покупців, можна перевести як донат для армії у вигляді коштів.


Для цього у додатку "Сільпо" у вашому телефоні існує спеціальний розділ "Допомога армії".

Універсам «Копійка»

Не менш популярна у чорноморців торгова мережа, яка розташована в кожному районі міста. Усі магазини співпрацюють із всеукраїнською платформою United24, кошти якої спрямовані на розмінування звільнених українських територій. Щоб взяти участь та зробити свій невеликий (до 50 грн) внесок у реставрацію нашої землі, звертайтесь до касирів прямо під час розрахунку за покупки.

Магазин «Єва» Дуже популярне місце, де товарами побуту та косметикою отоварюються сотні чорноморців щодня, ініціював ще більш демократичну акцію. Ви можете зробити добровільний внесок від 1 грн, який буде вказано у вас у загальному чеку. Ця допомога буде спрямовано фонду «Повертайся живим», а саме підрозділам піхоти, протиповітряної оборони, саперам, десантникам, спецназівцям та артилеристам. Наші захисники вже отримали міношукачі, саперні комплекти, шоломи, навушники, засоби харчування, спостереження та аеророзвідки. Звіт за кожні три місяці збору донатів публікується головним офісом мережі «Єва» на сайті компанії. Магазин "Prostor" У мережі цих промислових магазинів з перших місяців повномасштабної війни і досі покупці можуть добровільно залишати товари першої необхідності для бійців ТРО, місцевих штабів ЗСУ чи добровільних формувань.

Звичайно, у Чорноморську такі формування навряд чи потребують допомоги, але торгова компанія за 1,5 роки війни налагодила ефективну волонтерську мережу по всій Україні, тому шкарпетки, піну для гоління та паперові рушники точно відправлять туди, де вони потрібні.

І аналогічно з торговельною мережею «Копійка» «Prostor» є партнером United24. Ви можете купити на касі саші за 10,30,50 гривень, і ваші кошти будуть спрямовані на розмінування населених пунктів України.

Магазин «Антошка» Мережа дитячих товарів, яку так люблять малюки та навіть підлітки, не проводить зборів донатів для військових, але не згадати її у цьому ключі ми не могли. У єдиному магазині «Антошка», розташованому на проспекті Миру, 17, українські захисники отримують знижку 20% на всі товари на полицях. Отже, вирвавшись у коротку відпустку, можуть порадувати своїх дітей

Це повний перелік торгових мереж Чорноморська, які продовжують допомагати армії ЗСУ за вашою участю. До нього не увійшли як найбільші в місті мережі «Таврія-В» та «АТБ», так і «Сусіди» та «Точка», що стрімко завойовують простір вулиць міста: з різних причин подібні акції були згорнуті або навіть не розпочиналися. Але тепер чорноморці знають, де скуповуватися, щоб робити внесок у перемогу.

Читайте нас в Twitter та Telegram, підписуйтесь на сторінку в Instagram та дізнавайтесь новини першими

Источник