Урочистості в Одеській духовній семінарії завершилися врученням дипломів

>

Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський очолив заходи з нагоди 77 випуску Одеської духовної семінарії. Про це повідомляє прес-служба Одеської єпархії УПЦ.

З благословення Владики збори відкрив ректор семінарії протоієрей Димитрій. Потім виступив секретар ради ОДС архімандрит Тихон, який зачитав звітну доповідь про результати переказних та випускних іспитів.

Також отець ректор оголосив вітальні телеграми, що надійшли на адресу ОДС. Потім з вітальним і напутнім словом до студентів звернувся митрополит Агафангел.

Після завершення урочистих зборів митрополит Агафангел вручив випускникам дипломи про закінчення ОДС. Студентам, що відзначилися, були вручені архіпастирські грамоти за труди на благо Святої Церкви.

В урочистостях брала участь ігуменя Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря УПЦ.

«Ось і закінчився період навчання у наших випускниць! Хвилюючі урочисті збори в семінарії, вручення дипломів, духовний концерт. Попереду — нова доба щасливого життя, духовної праці на благо Святої Церкви, во славу Господа нашого, на благо України», — пише матушка Серафима на власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

Вона також оприлюднила фоторепортаж про урочистий захід в Одеській Духовній Семінарії.

 

Источник