Україна повернула з російського полону ще 106 захисників

У четвер, 25 травня, відбувся черговий обмін полоненими між Україною та країною-агресоркою. Про це повідомив очільник Офісу президента України Андрій Єрмак.

З російського полону повернулися 106 громадян України: воїни з Бахмутського напрямку — 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів.
«Вони билися за Бахмут і здійснили подвиг, який не дозволив ворогу наступати далі вглиб нашого Сходу. Кожен з них — герой нашої держави», — підкреслив Єрмак.
За інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, також було репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки.

Серед тих, кого повернули з ворожого полону, чимало вважалися безвісти зниклими. Йдеться про 68 з визволених воїнів.

Щонайменше сім врятованих Оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

«Наш справжній дім там, де про нас думають. Україна, яку ми будуємо всі разом — це місце, де людина, громадянин, є найвищою цінністю. Країна, в якій думають про людей. Наше суспільство мислить саме такими категоріями», — наголосив Єрмак.
Загалом на сьогодні в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

«Всі наші люди будуть вдома. Працюємо над цим далі. І кожен обмін робить нас на крок ближчими до цієї мети», — додав очільник ОП.
Нагадаємо, раніше керівник української розвідки Кирило Буданов розповів, що Україна та Росія можуть здійснити загальний обмін полоненими. Йдеться про формат “всіх на всіх”. Однак коли це станеться — невідомо.

Источник