У порт «Чорноморськ» «завезли» радіологічний матеріал: в МЗС спростували черговий фейк росіян

Росіяни продовжують розповсюджувати фейкові новини. Цього разу у черговій брехні ворога фігурує порт «Чорноморськ». Подробиці повідомили в МЗС України.

1 березня ворог повідомив, що Україна нібито планувала провокації на території Придністров’я. Й мала для цього використовувати так звану «грязную бомбу».

Зокрема, речниця мзс рф Марія Захарова заявила, що через порти Одеси і Чорноморська, які залучені в зерновій угоді, доставили в Україну радіоактивні матеріали. І їх планують використовувати для провокацій в Придністров’ї.
«Твердження росії про те, що Україна отримала радіологічний матеріал для «провокації», є фейковою новиною. Україна суворо дотримується принципу нерозповсюдження ядерної зброї. Не вводьте себе в оману підручником російської пропаганди. Росіяни часто звинувачують інших у тому, що самі планують», — повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.
Тим часом Центр протидії дезінформації при РНБО України заявив, що російські ЗМІ поширюють фейковий «документ», в якому подано звинувачення щодо невизнаного Придністров’я. Цей «документ» стверджує, що уряд Зеленського готується до вторгнення у Придністров’я.

ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ 

Источник