У Чорноморську заборонено ганяти без глушників та підривати салюти

З 30 червня у Чорноморську та всій Одеській області заборонено продавати, розповсюджувати та використовувати піротехнічні предмети. Військовий губернатор Максим Марченко категорично заборонив блискуче й галасливо відзначати корпоративи, весілля та ювілеї, коли регіон десятки разів на добу стрясають погрози ракетного удару.

Така сама заборона стосується і лихачів, які традиційно відкрили сезон літнього дрифту. Відтепер усім власникам транспорту, який використовує у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів без шумопоглинача або систему «прямоток» і продукує надлишковий рівень шуму, доведеться поставити свій транспорт у гараж до закінчення військових дій.

Жителі нашого міста багато років нарікали на мотоциклістів, які гримлять «залізними кіньми» глибокої ночі, не даючи спати, але управу на них вдалося знайти лише за умов гіршого лиха.

Обидві заборони діятимуть до скасування військового стану в Україні або до окремих розпоряджень Одеської обласної військової адміністрації. Порушники будуть піддаватися суворій відповідальності у вигляді штрафів, трудових робіт та військового призову.

Перший інформаційний портал упевнений, що городяни з розумінням та повагою поставляться не лише до вказівок військової адміністрації, але й до почуттів вимушених переселенців із "гарячих" районів України та своїх більш вразливих земляків.

Источник