У Чорноморську відкрився перший пункт в рамках проєкту «Світло турботи до кожного українця»

9 березня у Чорноморську пройшло відкриття першого Пункту Неламності в рамках проєкту «Світло турботи до кожного українця». Ініціатором його створення став соціально-відповідальний бізнес.

Облаштування нового Пункту Незламності відбулось в будинку #17-в на вул. 1 Травня. Головним інвестором проєкту виступив ТОВ Аквафрост, який виробляє. Також створення морепродукти під такого соціального об’єкту підтримала Чорноморська міська рада.

Цей район міста обралт не випадково, адже в ньому досі не було подібного пункту, що становило серйозні незручності для мешканців міста під час тривалих відключень світла в регіоні.
«Пункт Незламності обладнаний за всіма сучасними вимогами: може вмістити понад 50 осіб, забезпечений безперебійним постачанням електрики та тепла і швидкісним інтернетом. Відвідувачі Пункту незламності матимуть можливість працювати, зарядити телефони та гаджети, поласувати смаколиками від «Водного Світу», гарячими та холодними напоями. Для найменших гостей є дитяча кімната – з розфарбовками, олівцями, щоб малеча не нудьгувала», – заявили представники «Водного Світу».
Цей пункт також можна буде використовувати як центр сімейного відпочинку або клуб за інтересами, де можна поспілкуватися, пограти у шахи, шашки або нарди.

Источник