У Чорноморську на змаганнях вперше виступила гімнастка Саша Паскаль, яка втратила ногу через ракетний удар росії

Дівчинка виступала з протезом та вперше після поранення вийшла на килим. Початок та кінець її виступу глядачі зустріли оплесками. Відео оприлюднила уповноважена Президента України з прав дитини Дар’я Герасимчук.

Олександра Паскаль перемогла у змаганнях з художньої гімнастики, які проходили у Чорноморську цими вихідними.
«Яка ж мотивація потужна повинна бути у 7-річної дівчинки, щоб так реактивно повернутись в художню гімнастику з протезом ноги! Олександра Паскаль, що торік втратила ногу від раши*тського ракетного обстрілу Одещини, сьогодні взяла участь у своїх перших змаганнях. Запамятайте це імя! Це імя майбутньої чемпіонки! І ніякі раш*сти зі своїми ракетами, поранення та ампутації не зламають нас!» — говориться в повідомленні у Facebook Дар’ї Герасимчук, уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації.
Нагадаємо, у травні 2022 року російські військові обстріляли населені пункти в Білгород-Дністровському районі на Одещині. Внаслідок цього Олександру Паскаль завалило під уламками будинку.

Два тижні вона пробула в реанімації, втратила ногу, але не втратила силу духу.
Дівчинка проходила реабілітацію в Австрії і завдяки благодійникам отримала протез. Саші довелося заново вчитися сидіти та ходити. Але вона швидко повернулася до улюбленої справи, якою займалася з трьох років, — художньої гімнастики.

Источник