Ветеран АТО, який пішки йшов з Одеси до Яремче, зібрав 3 мільйони гривень

(Фото: Олександр Швецов)

Ветеран антитерористичної операції на сході України Олександр Швецов, який 4 жовтня вирушив у піший перехід від Одеси до Яремче, що у Закарпатті, завершив ходу та вже повернувся до Одеси.

Він зазначив, що вдалося зібрати 3 мільйони гривень, два з яких перерахували за добу.

"Якби можна було б акумулювати всі ваші донати у мої кроки, то я вже сьогодні був би біля Атлантичного океану, але ми з Вами акумулюємо їх в дещо краще. А саме в автівки та потреби для наших Побратимів. Тільки за добу ви перерахували на це більше двох мільйонів гривень і продовжуєте донатити. На даний момент зібрано біля 3 мільйонів гривень", — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Фото: Олександр Швецов

4 жовтня ветеран антитерористичної операції на сході України Олександр Швецов повідомив, що вирішив здійснити піший перехід від Одеси до Яремче, що у Закарпатті.

Раніше актор-гуморист Марк Куцевалов, відомий участю у "Лізі сміху", відзвітував у своєму Іnstagram про придбання трьох автомобілів Mercedes, спеціально пристосованих для перевезення поранених, а також одного позашляховика Mitsubishi L 200 для військових.

Марк Куцевалов також пройшов пішки від Одеси до Карпат.

Ще раніше школярка з міста Южне, 10-річна Катерина Кутинець, передала до благодійного фонду Сергія Притули 31 тисячу гривень, які зібрала, граючи з людьми у "вікторину навпаки".

Источник