В Одеській області шахрай взяв підзарядити телефон знайомого та зник

>

В Одеській області дізнавачі скерували обвинувальний акт до суду відносно жителя Ізмаїльського району за скоєння шахрайства. Зловмиснику загрожує від штрафу до обмеження волі.

Двоє давніх знайомих – 24-річний житель Саф’янівської громади та 39-річний житель Ренійської громади – випадково зустрілися у місті Ізмаїл, і в ході розмови старший за віком чоловік пожалівся молодшому, що у нього розрядився телефон і ніде його підзарядити. Той запропонував свою допомогу, взяв гаджет, запевнивши власника, що знає, де його зарядити, й, домовившись за годину зустрітися, пішов геть.

Втім, як згодом зрозумів потерпілий, знайомий повертати йому смартфон не збирався, і в обумовлені час та місце не прийшов.

Зрозумівши, що став жертвою шахрая, ошуканий чоловік звернувся до поліції. Оперативники територіального підрозділу поліції встановили місцезнаходження зловмисника і вилучили чуже майно вартістю понад три тисячі гривень, яке він збирався продати. Після проведення необхідних слідчих дій телефон поліцейські повернули власнику.

«Провівши досудове розслідування та зібравши достатньо доказів, дізнавачі територіального відділу поліції під процесуальним керівництвом прокурора Ізмаїльської окружної прокуратури висунули фігуранту обвинувачення у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою, тобто шахрайстві. Це правопорушення кваліфікується за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України і карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 34000 до 51000 гривень, або громадськими роботами на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Обвинувальний акт вже скеровано до суду», — розповіла начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

 

Источник