В Ізмаїлі передумали пов’язувати новий торговельний центр із Суворовим через обурення містян

Новий торговий центр Suvorovsky, площею 2,5 тисячі "квадратів" в історичному центрі Ізмаїла Одеської області, відкриття якого анонсувала до кінця цього року компанія UTG, змінить свою назву.

Про це кореспонденту ІзбірКома повідомили у компанії. 

Пов'язання назви центру, який вочевидь отримав її через своє місцерозташування – на перетині проспекту Незалежності (донедавна Суворова) та вулиці Семінарської, із фельдмаршалом Олександром Суворовим, викликало обурення в містян. Свою думку щодо цього вони висловлювали у соціальних мережах. До того ж, останні кілька місяців ізмаїльські активісти на тлі воєнної агресії рф закликають владу демонтувати пам’ятник російському полководцю в Ізмаїлі.

"Зараз вирішили перейменувати цей об'єкт. Девелопер готовий розглянути ваші ідеї та прийняти рішення щодо зміни його назви. Чекаємо на ваші пропозиції нової назви", — додали у пресслужбі UTG.

Додамо, що серед якірних орендарів ТЦ буде продовольчий супермаркет площею понад 600 квадратних метрів, магазини одягу та взуття, кафе, аптека та магазини товарів "імпульсного попиту". 

Торговий центр зведений на місці, де розташовувалася будівля Ізмаїльської міської друкарні та об’єкт культурної спадщини – "Будинок з лавками". Два роки тому будівлі продали на аукціоні.  

Комунальне підприємство "Ізмаїльська міська друкарня" ліквідували взимку минулого року через застаріле обладнання та відповідно, неконкурентність з сучасними приватними підприємствами. 

Між тим в Одесі відкрили меморіальну дошку на честь скульптора Бориса Едвардса, який є автором пам'ятників Пушкіну та Гоголю у Харкові, Олександру Суворову в Ізмаїлі та втілював у життя пам'ятник Катерині ІІ в Одесі.

А в травні в Ізмаїлі розпочала роботу Придунайська історико-меморіальна комісія при Ізмаїльському державному гуманітарному університеті (ІДГУ). 

Источник