У Координаційному штабі нагадали, чому родинам полонених воїнів важливо дотримуватись інформаційної гігієни

У представництві Координаційного штабу в Центральному регіоні відбулася зустріч з родинами військових, які були взяті у полон кадирівцями.  Під час зустрічі обговорили важливі теми, які стосуються інформаційної безпеки, реабілітації, виплат та перебування воїнів у полоні.

Про це повідомляє Коордниційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«Особливу увагу звернули на інформаційну гігієну та безпеку, оскільки ворог постійно намагається дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Важливо не піддаватись на російські провокації», — наголосив представник штабу.

Крім того, обговорили питання реабілітації військовополонених. Після повернення з полону захисники отримують усю необхідну медичну та психологічну підтримку, яка допомагає відновити їхній фізичний та психологічний стан.

Фахівці представництва Координаційного штабу Південного регіону провели робочу зустріч з представниками субделегації Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Під час зустрічі обговорили програми реабілітації звільнених військовополонених та надання юридичної і психологічної підтримки їхнім родинам. Окремо зупинилися на питаннях співпраці у напрямку активізації процесів захисту прав українських військовослужбовців, які зараз перебувають у полоні, та на питаннях можливості надання допомоги рідним українських військовополонених – адміністративної та фінансової.

Джерело