Тусовки заборонені: робота нічних клубів Чорноморська суворо обмежена

Літо – традиційний сезон веселощів, відпочинку та гулянь в Чорноморську. І навіть у важкий період війни завдяки стійкому захисту героїв Миколаєва місцеві жителі шукають можливість урізноманітнити своє дозвілля не лише вдень, а й уночі.

Голова Одеської ОВ Максим Марченко суворо регламентував роботу розважальних закладів у набережній зоні по всьому регіону. Жодних винятків для нічних тусовщиків не буде: клуби, ресторани та кафе продовжать працювати з графіком до 22:00, щоб співробітники та гості могли встигнути дістатися додому до комендантської години — 23:00-05:00.

«Жодних змін не буде і щодо продажу алкогольних напоїв, – зазначив спікер військової адміністрації Одещини Сергій Братчук. – Спиртні напої будь-якої міцності не можуть відпускатися пізніше 18:00»

Керівництво області наголошує, що дискотеки зі скупченням великої кількості людей та гучними заходами заборонені. На весь літній сезон власникам великих танцполів дозволяється надавати лише послуги:

  • ресторанів та барів;
  • басейнів;
  • допоміжні функції: масажі, сауни, оздоровчі заходи;
  • готелів.

Протягом усього робочого графіка саме адміністрація прибережних закладів є відповідальною за те, щоб з їхніх територій відвідувачі не проникали на пляжну зону. Про будь-яке порушення в ОВА просять повідомляти в поліцію.

Источник