ТОП-3 причини придбати кондиціонер, про які ви точно не знали і які є несподіваними

Якщо є потреба недорого купить кондиціонер в Києві і водночас забезпечити приватний будинок чи бізнес-приміщення необхідним рівнем комфорту, можна звернутися до онлайн-магазину Ваш Клімат.

Компанія Ваш Клімат в Києві пропонує формування якісного мікроклімату для приватного приміщення чи комерційного використання. Асортимент продукції відповідає всім вимогам та актуальним запитам користувачів. У наявності та під замовлення є:

  • генератори і кондиціонери;
  • водонагрівачі;
  • обігрівачі та осушувачі повітря;
  • очищувачі та зволожувачі повітря;
  • теплові гармати;
  • електрокаміни, біокулери та інше кліматичне обладнання.

Обладнання для створення комфортного середовища для роботи та життя за допомогою кліматичної техніки професійного та побутового рівня має три суттєві переваги.

Чому кондиціонування повітря – це вигідно для бізнесу і приватного власника будинку

Дехто сприймає користування кондиціонером виключно як елемент комфорту. Однак підприємець чи людина, яка намагається облаштувати максимально комфортний будинок, має знати трохи більше за цей стереотип.

Кондиціонування повітря не дарма запроваджено у різноманітних високотехнологічних підприємствах і установах ще на світанку цієї технології – у 60-70-их роках минулого століття. Все через те, що це має потрійний ефект:

  • суттєво, до 30-35% зростає продуктивність праці;
  • кількість помилок та проявів «людського фактора» значно зменшується внаслідок оптимальної роботи організму;
  • скорочується кількість різноманітних виплат для лікарняних, внаслідок поліпшення умов праці, зокрема застосування якісної суміші повітря на робочому місці, і таким чином, покращення роботи органів дихання, серцево-судинної та інших систем.

Ті самі показники поліпшуються, якщо говорити про життя і відпочинок у приватному будинку.

Поліпшення роботи техніки

І для офісу, і для невеликої майстерні встановлення кондиціонера буде позитивним рішенням. Та додасть певних бонусів не тільки щодо комфорту роботи.

Сучасні кондиціонери очищають повітря дуже ретельно, вони не лише знижують чи підвищують температуру до запрограмованої.

Їх завдання – поліпшити стан самого повітря. Тому організаційна техніка, яка дуже не любить нашарування пилу, різноманітних дрібних часточок, наприклад внаслідок роботи принтерів, кулерів, обробки поверхонь і таке інше, буде працювати краще, якщо повітря буде очищене.

Скорочення витрат на запуск опалення та вентиляції

Сучасні спліт-системи можуть працювати як у режимі виключно кондиціонування, тобто охолодження та очищення існуючого у приміщенні повітря, так і у режимі вентиляції повітря.

Тобто виконувати всі необхідні технологічні операції. Це корисно як для комерційного, так і для приватного сектору. Таким чином можна забезпечити свіжим і чистим повітрям, не застосовуючи складну і дорого вартісну систему вентиляції, опалення. А отже – оптимізувати витрати на обслуговування будинку або бізнес-приміщення.