Школи Чорноморська повертаються до навчання

З понеділка, 14 березня, заклади освіти у Чорноморську відновлюють навчання. Про це повідомила начальник відділу освіти у Чорноморську Лілія Алексейчук.

Під час воєнного стану освітній процес проходитиме дистанційно. Вчителі, які виїхали за кордон, можуть проводити уроки онлайн.

Початок онлайн уроків – не раніше 9:00-10:00. На день буде проводитися по 3-4 уроки тривалістю по 30 хвилин. На розсуд адміністрації класи можуть бути зведені в паралелі.

Присутність учнів на онлайн уроках – за бажанням та по можливості. Здебільшого здійснюватиметься повторення вивченого матеріалу.

Під час організації освітнього процесу будуть використовуватися технології дистанційного навчання, асинхронного онлайн-навчання, електронних ресурсів, можливостей освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн», регіональних платформ, ресурсів закладів освіти.

Бібліотекарі закладів освіти підготують перелік посилань на електронні варіанти підручників, які використовуються школярами, та розмістять його на сайті закладів.

За потреби за заявою одного з батьків буде організовано навчання за індивідуальною формою здобуття освіти: екстернатною, сімейною (домашньою).

Учням з числа внутрішньо переміщених осіб буде забезпечено можливість тимчасово відвідувати (за заявою одного з батьків) заклад загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування.

Освітній процес у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах Чорноморської спеціальної школи тимчасово призупинено.

Источник