Що враховувати при виборі планшета

Сучасні планшети можуть стати заміною комп’ютерам і ноутбукам, так як мають хороші технічні характеристики. Щоб не помилитися і вибрати гідний гаджет, потрібно мати знання основних його параметрів. Звичайно, можна обрати останні планшети Айпад від відомої американської компанії, але їх ціна не кожному буде по кишені. Розглянемо, на які параметри слід орієнтуватись при виборі планшета в інтернет-магазині.

Важливі характеристики планшетів

  • Потужність процесора

Цей критерій напряму впливає на швидкість роботи вашого гаджету. Тож йому слід приділити окрему увагу. Чим новіша серія процесору — тим швидше він буде працювати.

  • Тривалість роботи від батареї

Хороший планшет здатний працювати в автономному режимі, тобто із зарядженою батареєю протягом 7–8 годин. Тому, при покупці, уточніть ємність акумулятора товару. Достатнім показником буде 4000 мА/год, але чим більше — тим краще.

  • Наявність GSM 3G (або 4G) модуля

Основна мета використання планшета – це швидкий доступ до використання інтернет-ресурсів. У будь-якому такому гаджеті вже вбудовані адаптери WiFi. Але, на жаль, доступ до WiFi є не у всіх місцях. Тому важливо переконатися, що у планшеті також вбудований модуль GSM. Є вироби з режимом роботи USB-host, за яких можна підключити зовнішній USB-модем. Про їх наявність теж потрібно уточнити заздалегідь, тому що не всі моделі мають подібний пристрій, що вважається застарілим.

  • Оперативна пам’ять

Також важливий показник для планшета, який впливає на швидкість роботи. Обирайте моделі де є хоча б 4 Гб, але краще більше.

  • Розміри планшета

Його габарити нагадують тонку книгу в твердій палітурці, тобто планшет в 10 дюймів повинен легко поміщатися в жіночій сумочці. А 8–7 дюймовий гаджет навіть у великій кишені одягу.

  • Яскравість екрану

Планшет неможливо використовувати лише у приміщенні, його беруть із собою і на вулицю, де є природне освітлення. Особливо з’являються незручності влітку при яскравих сонячних променях. Якщо у планшета рідкокристалічний дисплей, це може стати проблемою. Дізнайтеся заздалегідь про параметри яскравості, щоб потім не мучитися темним екраном.

  • Виробник

Найкращими компаніями з виробництва комп’ютерної техніки вважаються такі незмінні бренди як Sony, Asus, Samsung, Lenovo, той же Apple.

Інші додаткові функції планшетів

Вище описані лише основні параметри планшетів, на які слід звертати увагу. Існують і другорядні функції, що не менш впливають на правильну роботу гаджета. Також багато може залежати від ваших вподобань та для чого його будете використовувати. У будь-якому випадку, купуючи техніку, порадьтеся з професіоналами в даній галузі.