Розглядати позов ексдиректорки Центру соціально значущих хвороб суд планує вже після свят

Приморський районний суд Одеси планує продовжити розгляд позову колишньої генеральної директорки Одеського обласного центру соціально значущих хвороб Світлани Ізосімової до голови Одеської обласної ради Григорія Діденка вже наступного року.

Суд планує засідання на 8 лютого 2023 року. 

До цього суд провів кілька підготовчих засідань. 

Світлана Ізосімова вимагає визнати протиправним наказ голови обласної ради та скасувати його. Справа в тому, що 12 липня під час позачергової сесії обласної ради, депутати погодили звільнення Світлани Ізосімової з посади генеральної директорки Одеського обласного центру соціально значущих хвороб через втрату довіри до неї.

Як повідомив 12 липня на своїй сторінці у Facebook голова обласної ради Григорій Діденко, спеціальна робоча група з перевірки ефективності використання та забезпечення збереження майна виявила численні порушення.

Серед іншого робоча група тоді заактувала, що Світлана Ізосімова самостійно без узгодження з Органом управління вирішила  розмістити вільні кошти, отримані від Національної служби здоров'я України для забезпечення реалізації програми медичних гарантій на депозитному рахунку в комерційному банку АТ "КредіАгріколь Банк".

Окрім того, керівниця закладу, за актом перевіряючих, не забезпечувала використання грантових коштів понад два роки, призначила собі премії у сумі 616 тисяч 359 гривень, зокрема за 2021 рік у розмірі 610 тисяч 104 гривні та у 2022 році – 6 тисяч 255 гривень.

З наявного медичного обладнання та устаткування, яке вкрай необхідне для лікування хворих та ефективності надання медичних послуг, не використовувалося 47% за призначенням на суму 23 млн 409 тисяч гривень.

Також під час перевірки виявлено, що 624 працівникам протитуберкульозних закладів, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз, працюють із живими збудниками туберкульозу чи матеріалами, що їх містять, здійснюють догляд за хворими на туберкульоз або прибирання приміщень, не була виплачена матеріальна допомога на оздоровлення у сумі 4 млн 97 тис. грн, у тому числі за 2021 рік – 2 млн 229 тис. грн, за 2022 рік – 1 мільйон 867,6 тисяч гривень.

Источник