Президент США спрямує терміновий запит до Конгресу про надання коштів на підтримку та захист України

Про це повідомляє Верховна Рада України у своєму Telegram-каналі.

«Щодо України, я прошу Конгрес переконатися, що ми можемо продовжувати надсилати Україні зброю, необхідну для безперервного захисту себе та своєї країни, щоб Україна могла зупинити жорстокість шляху в Україні», — сказав Президент США у зверненні до нації.

Верховна Рада подякувала за лідерство у всебічній підтримці України у питаннях розподілу коштів для забезпечення нашої Сил оборони необхідними засобами і технікою для звільнення української землі: «Сподіваємося, що Конгрес США оперативно підтримує цей президентський запит».

Байден нагадав, що українцям вдається успішно боротися з російською навалою. «Їм це вдається. Коли путін вторгся в Україну, він думав, що візьме Київ і всю Україну за лічені дні. Більш ніж через рік Путін зазнав невдачі, і він продовжує зазнавати невдач», — констатував Президент США.

Він наголосив, що США мають виділити кошти для підтримки своїх партнерів, включаючи Ізраїль та Україну. Адже це розумна інвестиція, яка даватиме дивіденди для американської безпеки на покоління вперед.

«Київ стоїть завдяки хоробрості українського народу. Україна повернула собі понад 50 відсотків території, яку колись окупували російські війська. За підтримки коаліції на чолі зі США, що складається з понад 50 країн світу, кожна з яких робить свій внесок у підтримку Києва», — підкреслив Джо Байден.

Джерело