Правоохоронці затримали двох «смотрящих» за Чорноморськом і окремим корпусом у СІЗО, пов’язаних із кримінальним світом рф

Під Одесою затримали двох кримінальних авторитетів, тісно пов’язаних із кримінальним світом країни-агресора. Подробиці повідомили в пресслужбі Нацполіції в Одеській області.

Двох «смотрящих» (за Чорноморськом і окремим корпусом у СІЗО) затримали в Одеській області.

Куратору «смотрящих» за Одеською областю «злодієві в законі» Міндії Горадзе на прізвисько Лавасогли Батумський і п’ятьом його подільникам повідомили про підозру.

Шістьом представникам криміналітету повідомили про підозру. Серед них — Міндія Горадзе, четверо так званих «смотрящих» за СІЗО, а також колишній і нинішній «куратори» Чорноморська.

Оперативники департаменту стратегічних розслідувань спільно зі слідчими обласної поліції та співробітниками Одеської обласної затримали двох «смотрящих»: за Чорноморськом та окремим корпусом у СІЗО (останнього планували у разі виконання всіх поставлених завдань призначити «вором в законі»).

Їм інкримінують встановлення або поширення злочинного впливу, організацію, сприяння у проведенні або участь у злочинному зібранні (сходці).

За місцями мешкання та утримання підозрюваних, а також наближених до них осіб, вилучили зброю, гроші, заборонені в обігу речовини, автомобілі, а також інструкції, як себе поводити та що говорити у разі викриття правоохоронцями.

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів затриманим особам, оголошення «вора в законі» у міжнародний розшук та примусове видворення осіб з його оточення.

Лавасогли Батумський брав участь у «сходці», де призначили «смотрящих» за Чорноморськом та СІЗО. Окрім того, там обрали відповідальних за «злочинний общак», а також за кураторство злочинних груп, які планують працювати на території області.

41-річний Міндія Горадзе входить до найближчого оточення «вора в законі» на Шакро Молодий, який підтримує війну рф проти України та узгодив участь у ній російських ув’язнених. Останній планував використати зв’язки Лавасогли на користь держави-агресора.

Источник