Повідомлено про підозру депутату держдуми рф, який вважається куратором окупованої Херсонщини

Зібрано доказову базу на депутата державної думи рф ігоря кастюкевича. Він сприяв поширенню окупаційного режиму в тимчасово захопленій частині півдня України. Посадовець особисто координував процес організації та проведення незаконного референдуму щодо «приєднання» Херсонщини до складу рф.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Встановлено, що фігурант є заступником керівника прокремлівської фракції «єдіная росія» і входить до найближчого оточення вищого військово-політичного керівництва країни-агресора.

У період з 23 до 28 вересня минулого року він перебував у тимчасово окупованому Херсоні, де забезпечував «потрібні» результати фейкового плебісциту. Саме за його вказівкою представники «виборчкомів» спільно з озброєними окупантами обходили домівки місцевих жителів і змушували їх «голосувати» на користь кремля.

Також російський депутат знімав та викладав у своїх пабліках постановочні відео про роздачу російської «гуманітарки» в регіоні.

На підставі зібраних доказів кастюкевичу повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Наразі зловмисник перебуває на території росії. Тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Джерело