Побили і закували у кайданки, а коли помер – закопали: моторошне вбивсто у Сухому Лимані

Двоє чоловіків жорсткого знущалися над заробітчанином у Сухому Лимані. Подробиці розповіли в обласній поліції.

До правоохоронців звернулася жителька селища Захарівка Роздільнянського району. Вона розповіла, що її 54-річний батько поїхав на заробітки до Сухого Лиману і зник. Поліцейські розшукали житло, де поселився чоловік — він мешкав разом з 57-річним господарем і 23-річним молодиком. Втім обидва чоловіки не могли відповісти, де подівся їхній співмешканець.

Уже наступного дня правоохоронці з’ясували: напередодні зникнення заробітчанин випивав з товаришами. Вони посварилися, молодший з чоловіків почав бити його кулаками та стільцем. Той знепритомнів, після чого господар будинку закував його у кайданки й пішов спати. Наступного дня побитого спустили у підвал, там ще раз вдарили і прикували до сходів. А потім — пішли далі розпивати спиртні напої.

Провівши майже добу без медичної допомоги побитий помер — за попередніми висновками лікарів, від множинних переломів ребер.

Протверезівши, зловмисники спалили одяг померлого і стілець зі слідами крові, відмили хату, а тіло закопали у палісаднику. Але під тиском зібраних поліцейськими доказів зізналися у скоєному і показали, де поховали приятеля.

Обидва зараз перебувають під вартою. Якщо суд визнає їх винними, старшому чоловікові загрожує від 5 до 10 років ув’язнення, молодшому — від 7 до 15.

Источник