Оздоблення рідкими шпалерами: переваги та порівняння цін в Україні

Під час будь-яких оздоблювальних робіт, головним є результат, і заради його успіху можна махнути рукою на всі труднощі. У випадку з рідкими шпалерами – це можливість зробити ремонт у квартирі унікальним. Вони дозволяють створювати будь-які візерунки та малюнки на ваших стінах і максимально проявляти фантазію. Для їх нанесення потрібен лише напівтер, а сам процес здається складним лише перші півгодини роботи.

Це вигідне рішення, що дозволяє дійсно заощадити на дизайнерському ремонті та вигідно витрачати закладений бюджет.

Переваги рідких шпалер у ремонті

Щоб ви могли оцінити всі переваги рідких шпалер почнемо з їхніх недоліків. А мінус тут лише один — рідкі шпалери для стін не можна мити. На цьому закінчуються всі слабкі сторони оздоблювального матеріалу. Щодо переваг, то їх більш ніж достатньо:

  • Екологічність. Ці шпалери є безпечними для здоров’я. Їх можна використовувати в приміщеннях, де житимуть алергики та діти. Натуральний склад робить їх абсолютно екологічними.
  • Паропроникність. Для створення максимально комфортних умов у будинку, дуже важливо, щоб стіни могли «дихати». Негативним прикладом є вінілові шпалери, що затримують пару всередині приміщення.
  • Зовнішні властивості. При нанесенні рідких шпалер немає ніяких стиків і швів. Такого результату дуже складно досягти з будь-якими іншими видами шпалер, незалежно від їхньої ціни.
  • Маскування візуальних дефектів. Перед нанесенням шпалер стіни не потрібно вирівнювати та шпаклювати. Щільність і обсяг матеріалу, що наноситься самостійно заповнює всі порожнечі. Але це ефективно лише для незначних недоліків.
  • Тепло- та шумоізоляція. Завдяки тій же щільності, після обробки стін рідкими шпалерами ваш будинок стане більш теплим і «глухим».

Ще одна важлива особливість, яку можна віднести до переваг рідких шпалер — можливість виконання точкового ремонту. Якщо ви помітили, що десь було порушено цілісність полотна, його можна перекрити тією ж речовиною. Рідкі шпалери мають відмінні декоративні якості та відносяться до гіпоалергенних видів. Використання цього покриття дозволяє створювати справжні панно на стінах, але не без зайвих труднощів.

Порівняння цін на шпалери в Україні.

А тепер важливе питання, скільки коштують рідкі шпалери? Дізнатись про актуальні ціни в Україні можна за допомогою прайс агрегатора “Всі Ціни”. У каталозі представлені товари від 120 до 2200 грн за 1 кг шпалер. Виробники вказують, що такої кількості достатньо на 3-5 кв.м стін. Завдяки такій витраті, рідкі шпалери є найвигіднішим рішенням для створення нового інтер’єру.

Ціна товару залежить від впізнаваності виробника, країни, додаткових компонентів, що використовуються, унікальності кольору і навіть якості упаковки. Але в основі лежать однакові матеріали – клей та папір. Тому ми рекомендуємо зосередитись на покупці в середньому ціновому сегменті для того, щоб мінімізувати ризик придбання неякісної продукції та одночасно знизити витрати. Переважна кількість позицій в асортименті належить вітчизняним виробникам, за рахунок цього можна купити рідкі шпалери за мінімальною ціною.

Висновок

Переваг, що схиляються на користь купівлі рідких шпалер, достатньо, але головну цінність для покупця несе їх фінансова вигода. Наше порівняння цін на рідкі шпалери дозволило упевнитися в їх доступності, а завдяки можливості «ремонтувати» шпалери в процесі експлуатації, ви зможете довгий час зберігати цілісність та «свіжість» свого ремонту, заощаджуючи на виконанні нових робіт.