Окупанти вбили батька маленької донечки з Одеської області

>

Одеська область втратила на війні ще одного сина – загинув захисник України Денис Садчук із міста Біляївка. Про це повідомляє Bilyayivka.city.

Герой загинув 21 травня під час виконання бойового завдання. Йому було 30 років, без чоловіка та батька залишилася дружина та чотирирічна донька.

За словами брата Володимира Садчука, Денис народився та виріс у Біляївці. Закінчив Біляївську другу школу, згодом Одеську академію харчових технологій. Працював у Біляївці у сфері автообслуговування. 2020 року з дружиною та маленькою донькою переїхав жити до Миколаєва.

Звідти у травні 2022 року і мобілізувався. Він отримав повістку і пішов у військкомат, став добровольцем. Хоча термінової служби не проходив.

Після мобілізації спочатку Дениса направили до навчального центру. Усього за 21 день він став навідником танка. А звідти поїхав під Харків, до 14-ї танкової бригади. Під Харковом у Куп’янському районі Денис 21 травня загинув.

Як повідомили сім’ї, це сталося при попаданні ворожої ракети до танка, в якому знаходився Денис.

Ще за життя, у березні 2023 року, Денис отримав високу нагороду – «Золотий хрест». Це відмінність, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у 2022 році, яку вручають рядовому та сержантському складу, але за певних умов. Її отримують ті армійці, які за відсутності офіцера взяли він командування діями підрозділи.

Дружина та дочка воїна після повномасштабного вторгнення переїхали з Миколаєва до малої батьківщини дружини – до Южноукраїнська. Там і поховають Дениса, — пише портал Вгороде.

Источник