Окупанти готують примусову «евакуацію» мешканців тимчасово окупованих територій

Окупанти проводять заходи з підготовки до примусової «евакуації» жителів міста Василівки та прилеглих до нього населених пунктів Запорізької області, а також Каховки та Нової Каховки на Херсонщині.

Про це повідомляє Центр національного спротиву України.

«Ворог проводить підготовку до примусової евакуації мешканців міста Василівка та прилеглих населених пунктів Василівського району Запорізької області. Аналогічні дії відбуваються й на лівобережній Херсонщині, де готуються до “евакуації” мешканців Каховки та Нової Каховки. Зазначимо, що для створення підґрунтя “евакуації” росіяни спочатку припиняють роботу соціальних закладів й посилюють обстріли, аби зробити життя місцевих нестерпним. Після чого оголошують спочатку добровільну, а потім примусову “евакуацію”», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що той же час рашисти закрили виїзд з ТОТ на підконтрольні Уряду України території, адже насправді не переймаються життям місцевих. «Евакуація» потрібна лише для створення пропагандистської картинки й подальшої депортації українців задля їх асиміляції у рф.

Джерело