Одеська єпархія УПЦ заявила, що вбивці мирних жителів Чернігова є рабами гріха та диявола

>

Свято Преображення Господнього, коли кожен православний українець крокує до храмів для молитви, цього року окроплено кров»ю мирних жителів Чернігова. Ворожа ракета Росії влучила в центр міста, вбиваючи людей.

Одеська єпархія Української Православної Церкви вкотре засуджує акт агресії та тероризму з боку російської федерації, коли гинуть мирні жителі країни. Відповідного змісту відео оприлюднила прес-служба Одеської єпархії.

«Чому так стається, що країна, яка називає себе православною, та армія, яка стверджує, що воює за православні цінності у цьому світі, запускає свої ракети саме у православна свята і ці ракети вбивають саме мирне населення України у наших православних містах?

Мені згадуються слова Паїсія Святогорця, який каже, що у дні великих церковних свят, коли Бог дає велику благодать, диявол робить все щоби цю благодать у людей забрати. Щоби все змарнувати.

Ми бачимо, що ті люди, які посилають ракети на мирне населення є рабами гріха та диявола. Своїми діями вони несуть не мир та благодать, а ад, який прагне нищити все навколо».

Одеська єпархія УПЦ висловлює співчуття всім рідним загиблих людей та запевнила, що буде молитися за кожну людину, щоби Господь пробачив її провини та гріхи, упокоїв у поселеннях праведник. «Ми закликаємо всіх православних українців молитися за загиблих у Чернігові людей».

https://www.youtube.com/watch?v=4ohUER5aZpE

Источник