Не дивлячись на війну, Одеса виконала 70% бюджету

(Фото надано військовим пресофіцером)

Бюджет Одеської територіальної громади за поточні 9 місяців 2022 року виконано на понад 70% від запланованого.

24 листопада виконком Одеської міської ради одностайно підтримав проєкт про виконання бюджету міста за 9 місяців. В грудні минулого року рішенням сесії міської ради було заплановано обсяг бюджету на рівні 12 мільярдів 796 мільйонів гривень. Після уточнення він збільшився ще майже на 50 млн. Дохідна частина мала надати казні міста 12 мільярдів 406 мільйонів гривень.

Не дивлячись на наслідки російського вторгнення, з січня по вересень дохідна частина склала понад 9 мільярдів 17 мільйонів гривень, або 70,3%. За даними фінансистів мерії, збільшились надходження податків на доходи фізичних осіб. Серед іншого це обумовлено підвищенням матеріального забезпечення та фінансової підтримки силових структур України центральною владою. Частину запланованого бюджету довелось перенаправити на потреби, пов’язані з війною. Загалом на ці видатки розписано понад 240 мільйонів гривень.

 

"Заходи та роботи з територіальної оборони – 103 417,6 тис. гривень; заходи, спрямовані на підтримку цивільного населення (включаючи внутрішньо переміщених та евакуйованих) в умовах воєнного стану – 136 617,7 тис. гривень", – уточнюють в мерії.

Наразі за цими "воєнними" видатками виконано майже половину запланованого обсягу – 57 мільйонів 778 тисяч гривень на тероборону та 56 мільйонів 427 тисяч гривень на підтримку цивільного населення (в тому числі ВПО). Також на 33 міські програми за три квартали поточного року вже направлено 2 мільярди 67 мільйонів гривень, що складає 52,3 % із запланованого до війни обсягу.

Не обійшлося і без "зради". Так Південним офісом Держаудитслужби за 9 місяців було проведено 11 контрольних заходів. В третьому кварталі року перевіряли зокрема районні адміністрації, деякі Управління та Департаменти, ЖКС та КУ освітян. В процесі було виявлено порушень майже на 40 мільйонів гривень, з яких вже усунуто 67,3%. Більш за всіх залишились "винними" бюджету за порушення Управління капітального будівництва (майже 10 мільйонів гривень) та Департамент комунальної власності (понад 2,2 мільйона гривень).

Источник