Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко: Ми безмежно вдячні Вам за мужність, стійкість і самовідданість

>

Мер Ізмаїла звернувся до мешканців міста. Сьогодні в Україні згадують роковини аварії на Чорнобильській АЕС.

«Тридцять сім років поспіль Україна і весь світ із біллю згадує Чорнобильську катастрофу. Ця масштабна аварія є найбільшою за всю історію ядерної енергетики. Вона призвела до непоправних наслідків – мільйони гектарів забруднених радіацією земель, втрата здоров’я сотень тисяч людей, чисельні жертви та зруйновані долі.

Та Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, які, ризикуючи власним життям і здоров’ям, захистили нас, наших дітей і онуків від ядерної стихії», — йдеться у зверненні мера Ізмаїла.

Андрій Абрамченко наголосив, що сьогодні, в умовах широкомасштабної агресії російської федерації, Україна мужньо боронить свою землю від агресора і знову оберігає весь світ від катастрофи.

«Чорнобиль протягом п’яти тижнів був в окупації загарбників.

Атомна електростанція пережила обстріли, знеструмлення та була перетворена на військову базу, що поставило під удар світову ядерну безпеку.

Але українські воїни звільнили атомну станцію від ворога, врятували світ від нової ядерної катастрофи».

Мер Ізмаїла звернувся до земляків, героїв-чорнобильців. «Ми безмежно вдячні Вам за мужність, стійкість і самовідданість, які Ви проявили в той час.

Ми шануємо подвиг наших земляків і схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-чорнобильців, яких уже немає серед живих.

Гордість за Вашу мужність та незламність завжди житиме у серцях ізмаїльчан!

Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну», — пише мер Ізмаїла.

Источник