Легендарні байки GT тепер і в Україні

Раді повідомити вам, що легендарні велосипеди GT Bicycles тепер в наявності в нашому магазині за адресою м. Київ, вул. Вацлава Гавела, 18 у ТК «Відрадний».

Так, це саме ті найвідоміші велосипеди, які перші почали виготовляти велосипеди із хром-молібденовими рамами. Але це далеко не єдина перевага бренду GT.

Варто зазначити, що всі байки цього легендарного бренду мають рами, виготовлені за допомогою технології батування та гідроформінгу, що робить їх надзвичайно міцними і водночас максимально легкими. Крім того, всі велосипеди оснащені карбоновою вилкою та мають можливість додаткового встановлення дроппера. Це дає змогу пересуватися максимально агресивними трасами.

Також неможливо не сказати про основну «фішку» велосипедів GT — технологія «потрійний трикутник». Це особлива конструкція рами, яка має пір’я, що проходять через підсідельну трубу та приварюються до верхньої труби, тим самим, створюючи візуально третій трикутник. Саме така геометрія збільшує жорсткість рами, завдяки чому байки GT набагато скоріше і легше набирають швидкість. Такої геометрії не має жодний інший бренд.

Лінійка гірських та гравійних байків доповнила наш асортимент, серед якого ми зможемо підібрати ідеальний велосипед як для новачка, так і для досвідчених велосипедистів. Більше байків на сайті https://velosklad.com.ua/

Моделі гравійних велосипедів

Дві найпопулярніші моделі бренду GT — це GT Grade Elite та GT Grade Expert. І одна, і друга модель є універсальною та чудово підійде як для щоденного пересування містом, так і для тривалих поїздок заміськими трасами. Ці чудові гравійні моделі можна скомплектувати для велосипедистів будь-якого рівня їзди. За вашим бажанням байки лінійки GT Grade можна обладнати безкамерними покришками.

Моделі гірських велосипедів

Лінійку гірських велосипедів доповнили такі моделі як GT Avalanche Comp та GT Avalanche Elite.

Перша модель має розмір колес 29 дюймів та розрахована на більш жорстке бездоріжжя. Саме для цього вона обладнана вилкою, яка має збільшений хід — 120 мм.

Остання модель може мати розмір колес як 29 дюймів, так і 27,5 дюйми. Вона підійде для їзди помірним бездоріжжям і її зможуть оцінити любителі фітнес-тренувань та спокійних велосипедних прогулянок.

Популярність байків даного бренду обумовлена їх універсальністю. Ви можете використовувати їх як для повсякденних міських поїздок, так і для подорожі кантрійними трасами. Завдяки унікальній рамі та передовим технологіям, велосипеди GT були, є і залишаються мрією справжніх поціновувачів велосипедного спорту.