Критерії вибору кріплення сонячних панелей

Для тих, хто має хоча б мінімальне відношення до монтажних конструкцій та кріплення до панелей, знає, що це являється обов’язковим елементом для закріплення сонячних панелей на дух, землі чи фасаді будинку. Важливо не забувати, що кріплення сонячних панелей має підбиратися правильно, бо тільки так можна помістити сонячні панелі надійно.   Також захистити їх від впливу погоди: дощу, вітру, граду та іншого.

Якщо кріплення будуть недостатньої якості, тоді це приведе до непотрібних витрат. Неякісні кріплення швидко зносяться, закріплять сонячні панелі не надійно. Отже, вибирати кріплення потрібно з максимальною відповідальністю та увагою.

Сьогодні на ринку представлений великий вибір різних варіантів кріплень призначених для сонячних панелей. Найкращим вибором стануть профілі з оцинкованого чи алюмінієвого матеріалу.

Процес оцинкування потрібен для того, щоб мати змогу підвищити стійкість металу до окиснення, іржі, корозії. За допомогою цього методу, матеріал покривається шаром цинку, котрий утворює «броню», яка і гарантує захист від руйнування.

Які кріплення підходять для сонячних панелей

Для того, щоб не помилитися та вибрати саме те, що прослужить довгий час, варто узяти до уваги наступні нюанси:

  • Як показує багаторічний, практичний досвід, кращим вибором стануть кріплення з алюмінія. Вони мають простий монтаж, надійні та довговічні, термін експлуатації здатен тривати понад двадцять років;
  • Алюміній являється відносно неважким металом, тому на дах не здійснюється додаткового навантаження;
  • Алюмінієвий матеріал здатен доволі активно взаємодіяти з киснем, утворювати на поверхні спеціальну оксидну плівку. Міцність такої плівки підходить для того, щоб встановити та експлуатувати кріплення у сонячних електростанціях практично у будь-яких місцевостях;
  • Алюміній являється стійким та надійним, стійке протистоїть звичайним навколишнім умовам. Але у той же час він чутливий до впливу солей та лугів. Тому, якщо збираєтеся використовувати кріплення сонячних панелей, тоді алюміній потребує додаткового шару анодованого покриття. Яка товщина такого шару, залежить від тих умов, що оточують.

Щоб не обрали, варто розуміти, що економити та подібних деталях не рекомендується. Занадто дешева ціна може говорити про низьку якість, чого не варто допускати. Щоб уникнути багатьох проблем, краще звертатися у спеціалізовані магазини. Купуючи на ринках, звісно, можна трохи зекономити, але ніхто у таких випадках не гарантуватиме надійність та довгий термін експлуатації.

Кращий вибір якісного кріплення сонячних панелей

Для того, щоб вибрати міцні та надійні кріплення сонячних панелей, варто звернутися в онлайн-магазин «Дінмарк», де знайдеться все необхідне. Достатньо перейти за посиланням https://dinmark.com.ua/industry/solar-energy, де представлена вся необхідна інформація. При наявності запитань, можна поставити менеджеру, який допоможе визначитися.