Корабельне угруповання окупантів в акваторії Чорного моря збільшилося

Росіяни знову вивели в акваторію Чорного моря 11 кораблів, в тому числі ракетоносії, ракетний залп яких може складати 20 одиниць.

Про це сьогодні вранці повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони ОК “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі Єдиного національного телемарафону.

“Наразі вороже корабельне угруповання збільшилося. У Чорному морі перебуває 11 одиниць і серед них є ракетоносії – це два надводних кораблі і один підводний човен, загальний залп яких може сягати 20 ракет. Це може говорити про те, що ворог готує ті випробування, про які згадував наш Верховний головнокомандувач, а також і про те, що вони намагаються тероризувати, продовжувати психологічний тиск на населення України. У будь-якому випадку, сигнали повітряної тривоги є обов’язковими для виконання”.

За словами речниці, у Чорному морі досить довготривалий час не було ракетоносіїв. По-перше, це пов’язано з погодними умовами – було штормове попередження і потужні хвилі, тому ворожі кораблі укривалися в пунктах базування. А після того, як море трохи заспокоїлось, вони вийшли на чергування знов.

Як пише портал Бессарабія інформ, виведення ракетоносіїв в акваторію Чорного моря можно також пояснити тяжінням рашистів “до скреп і дат” – аби напередодні різдвяних і новорічних свят завдати максимально потужного, зокрема, психологічного тиску, вони можуть застосувати масовані або поодинокі ракетні удари по важливих об’єктах.

Источник