Як зробити ставку на кіберспорт: покрокова інструкція

У кожній букмекерській конторі є деякі особливості ставок на кіберспорт (передусім можуть серйозно відрізнятися коефіцієнти на однакові результати), але, за великим рахунком, алгоритм скрізь однаковий. Наша покрокова інструкція ставок на кіберспорт розрахована, перш за все, на бетторів-початківців, які ще не знайомі зі світом азартних ігор.

Вибери букмекера для ставок на кіберспорт

Специфіка кіберспорту змушує гравців замислюватися про пошук оптимальної для ставок букмекерської контори. Вимоги кожного беттора індивідуальні, залежать від його фінансових можливостей, обраної стратегії та переваг видах ставок. Однак загальний список критеріїв при виборі БК очевидний: широкий вибір подій у лінії, докладний розпис у прематчі та лайві, високі коефіцієнти, а також фінансові гарантії та швидке виведення коштів. Виділити в цьому плані можна GGBet, у них на сайті https://gg205.bet/uk-ua/ дійсно великий вибір подій для кіберставок.

Зареєструйся та створи ігровий обліковий запис

Реєстрація на сайті вибраної букмекерської контори – перший крок, який потрібно зробити беттору, який бажає ставити на кіберспорт. При реєстрації від вас попросять вказати стандартні реєстраційні дані, тому проблем виникнути не повинно.

Окрім реєстрації, букмекерські контори вимагають від своїх клієнтів проходити ідентифікацію. При ідентифікації (верифікації) у вас попросять скан-копії документів, фото з паспортом або все відразу. Кожна букмекерська контора пропонує бетторам свої способи проходження верифікації, дізнатися про які можна у служби підтримки.

Пам’ятайте, що тільки після повної верифікації ваш ігровий обліковий запис буде повністю доступний для ставок без жодних лімітів.

Вибери спосіб платежу та внеси депозит

Легальні букмекери пропонують, загалом, одні й самі платіжні методы:

  • банківські картки VISA, Mastercard;
  • інтернет-банки;
  • електронні гаманці;
  • телефонна комерція;
  • платіжні термінали;
  • наземні ППЗ;
  • у деяких випадках до способів внесення депозиту додається криптовалюта, Apple Pay та Samsung Pay.

Вибравши платіжний метод із доступних, внесіть перший депозит на рахунок. Гроші потрапляють на рахунок миттєво, який би платіжний метод ви не обрали (виняток – банківський переказ, але цим способом практично ніхто не користується).

Зроби ставку

Щоб зробити ставку, вибираємо в прематчі або лайві розділ «Кіберспорт», знаходимо у ньому потрібну дисципліну та турнір, а також потрібний ринок (вихід, тотал, фора тощо). Далі сформується купон вашої ставки.

У купоні буде вказано коефіцієнт, тип ставки (ординар, експрес, система), максимальна сума парі, потенційний розмір виграшу. Залишається ввести суму ставки та підтвердити своє рішення, а далі – насолоджуватися кіберспортивним матчем завдяки трансляції або просто чекайте виграш.