Якісні та безпечні добавки від California Gold Nutrition

Одним із лідерів ринку дієтичних добавок та вітамінно-мінеральних комплексів є компанія California Gold Nutrition. В асортименті компанії представлені різноманітні препарати, розроблені для покращення загального самопочуття, зміцнення різних систем організму. Основний акцент компанія робить на використанні тільки натуральних речовин, без хімії.

Головні переваги продукції California Gold Nutrition 

Серед ключових причин популярності препаратів компанії California Gold Nutrition можемо назвати:

— для створення різноманітних комплексів використовується тільки натуральна сировина, рослинного та тваринного походження;
 
— в рецептурі не містяться генно-модифіковані добавки, ароматизатори, підсилювачі смаку;

— формула препаратів розроблена таким чином, щоби всі компоненти швидко засвоювалися організмом.Комплексні препарати покращують роботу імунної системи, зміцнюють м’язи, усувають зайвий жир, омолоджують шкіру.
 
Для досягнення поставленої мети, а саме, створення безпечної продукції використовуються такі методи: 

— перевірка сировини на чистоту, відповідність всім необхідним стандартам і нормам;

— вибіркова перевірка партій, щоби виявити та усунути порушення в технологічному процесі;

— перевірка якості готової продукції, аналіз, дослідження впливу на організм, щоби запобігти побічним ефектам.

Ключові препарати в асортименті CGN

Одним з пріорітетних напрямків у роботі компанії є створення збалансованих пробіотиків — це компоненти їжі, котрі не перетравлюються, не засвоюються у верхніх відділах кишківника. Пробіотики виробляються мікрофлорою в товстому кишківнику, стимулюють подальший ріст цієї мікрофлори.
 
Препарати містять 8 активних та клінічно вивчених штамів пробіотиків. Такі препарати не містять молочних продуктів, глютену, ГМО, тому підходять для вживання веганами. Штами пробіотиків надзвичайно стійкі до впливу кислотності, жовчі, ферментів кишківника, таких як пепсин, панкреатин.
 
Вітамін D3 — важливий для зміцнення та повноцінного росту кісток, судин та м’язів. Також цей вітамін необхідний для відновлення роботи серця, зменшення запальних процесів у організмі.
 
Компанія California Gold Nutrition пропонує вітамін D3 в краплях для дітей, без спирту. Цей препарат створюється з холекальциферолу, отриманого з ланоліну, котрий пройшов багатоступінчатий контроль якості.


Для дорослих пропонується добавка вітаміну D3 в капсулах, котра містить необхідну добову норму вітаміну. Регулярний прийом добавки зміцнює кістки та зуби, покращує роботу імунної системи, покращує настрій та зменшує прояви депресії.

Добавки Омега 3 представлені в асортименті компанії препаратами для дітей та дорослих. Жувальні таблетки для дітей мають смак полуниці та лимона, тож малюки залюбки ласуватимуть цим корисним смаколиком. Таблетки створені з натуральної сировини з Норвегії, з додаванням желатину (не бичачого), не містять глютену та сої.

Источник