Енергетики попереджають про продовження на Одещині режиму екстреного вимкнення електроенергії

Компанія ДТЕК Одеські електромережі зранку повідомила про те, що за розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області 17 листопада продовжується режим екстрених відключень світла.

За свідченнями одеситів в деяких домівках електроенергію вимикають на 10 й більше годин. 

Графіки стабілізаційних відключень, які складали раніше, наразі не діють. Також енергетики звертаються до жителів області з проханням споживати електроенергію помірно — вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 6:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00.

Між тим зранку 17 листопада російські загарбники нанесли ракетний удар по Одещині. Постраждав інфраструктурний об'єкт.

Режим екстрених вимкнень електроенергії впровадили 16 листопада. До того 15 листопада, в Одеській області була зареєстрована найдовша повітряна тривога за увесь час повномасштабного вторгнення рф, вона тривала майже 6 годин з 12:33 до 18:18, яка  була викликана масованим обстрілом російською армією всієї території України. Ці обстріли торкнулися навіть Молдови та Польщі.

Щодо стабілізаційних вимкнень електроенергії в Одеській області, то на початку листопада генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор‘єв презентував графіки вимкнення світла, якими мають користуватися споживачі в разі стабілізаційних відключень електроенергії.

До того директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич повідомила, що школи Одеси, поки електроенергія подаватиметься безперервно, працюватимуть у звичному режимі, а на випадок відключень, вони вже мають попередній графік для забезпечення дистанційного навчання.

Источник