Енергетики Одещини продовжують екстрені вимкнення електроенергії

(Фото: glavcom.ua)

Компанія ДТЕК Одеські електромережі повідомляє, що станом на 8:00 ранку 23 листопада режим екстрених вимкнень електроенергії в регіоні зберігається. 

Тобто графіки стабілізаційних вимкнень не актуальні. 

Однак споживачам рекомендують посилання, за яким можна перевірити де є, а де немає електроенергії.  

Між тим, НЕК "Укренерго" повідомляє, що 23 листопада, з 00:00 до 24:00 у всіх регіонах України застосовуються планові відключення.

"Це наслідок неодноразових ракетних атак ворога на мережі компанії, а також на електростанції, які виробляють електроенергію. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше відновити все обладнання, пошкоджене російськими ракетами та дронами", — наголошує НЕК.

Там також зазначили, що графіки відключень складають та застосовують місцеві обленерго.

"Укренерго" не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання", — наголосили в компанії.

22 листопада компанія ДТЕК Одеські електромережі знов повідомила про введення в дію на території Одеської області екстрених вимкнень електроенергії. 

21 листопада зранку компанія ДТЕК Одеські електромережі повідомив про введення стабілізаційних відімкнень, а за годину вже повернулися до екстрених.  

Схожа ситуація склалася в п'ятницю, коли зранку повідомили про стабілізаційні відключення, а за дві години потому про продовження екстрених відключень, за яких графіки не актуальні. 

Вранці 18 листопада на сайті оператора  також зазначали, що в регіоні повертаються до застосування стабілізаційних відключень електроенергії в Одеській області. 

У разі екстрених вимкнень електроенергії, які можуть тривати понад добу в Одесі створена громадська платформа взаємодопомоги.

Працює вона так:

  • Якщо вам потрібна екстрена допомога через відключення світла (зарядити телефон, отримати доступ до Інтернет тощо) – заповніть ось цю форму
  • Якщо ви готові надати допомогу тим, кому зараз важче (гаряча вода, вільна розетка, Інтернет тощо) – заповніть наступну форму

Всі результати автоматично потраплятимуть до ось цієї онлайн-таблиці й кожен користувач зможе їх побачити.

17 листопада генеральний директор компанії ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор'єв повідомив, що ситуація зі станом енергетичних систем України, через атаки російської армії, критична, а в Одеській області зокрема без електропостачання залишаються 70% жителів. 

Зранку 17 листопада компанія ДТЕК Одеські електромережі повідомила про те, що за розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області продовжується режим екстрених відключень світла.

Також зранку 17 листопада російські загарбники завдали ракетного удару по Одещині. Постраждав інфраструктурний об'єкт.

Режим екстрених вимкнень електроенергії впровадили 16 листопада. До того 15 листопада, в Одеській області була зареєстрована найдовша повітряна тривога за увесь час повномасштабного вторгнення рф. Вона тривала майже 6 годин з 12:33 до 18:18 й була викликана масованим обстрілом російською армією всієї території України. Ці обстріли торкнулися навіть Молдови та Польщі.

Источник