Екс-очільниця «Слуги народу» пішла з політики: «Я зараз дуже потрібна своїм дітям»

Минулого тижня під час 27-ї депутатської сесії Чорноморської міської ради фракція “Слуга народу” зазнала серйозних змін, змінивши голову та заступника. Проте вже у понеділок, 6 лютого, лідер політичної сили Катерина Чегаринська ухвалила радикальне рішення і зовсім склала мандат.

Свою заяву вона опублікувала на своїх сторінках в соціальних мережах. У ній вона вказала, що останні місяці стояла перед непростим вибором: політична кар'єра чи сім'я.

“Війна розлучила мене з дітьми на сім місяців. Тепер війна поставила мене перед новим вибором. Я вирішила скласти мандат і бути зі своїми трьома дітьми. Як мати, зараз я їм дуже потрібна!” – пояснила депутатка.

За словами Чегаринської, її місце в залі порожнім не буде. Замість неї виконувати обов'язки та приймати рішення від імені громади буде Петро Канар'ян, наступний кандидат за виборчими списками. Канар'ян уже кілька років очолює одне із найбільших підприємств Чорноморська “Муніципальна варта”, тому його діяльність та працездатність завжди перед очима у наших мешканців.

Перший інформаційний портал переконаний, що подібний вчинок Катерини Чегаринської вартий поваги та має стати прикладом для її колег з інших фракцій у Чорноморську. Нагадаємо, що з перших місяців повномасштабних військових дій із сесійної зали зникли депутати від таких політичних груп: “Європейська солідарність” Тетяна Шишканова, “Опозиційна платформа — За життя” Юрій Бузько та інші

Источник