Шахрайство з виплатами по безробіттю: житель Великодолинської ОТГ виплатить 34 тис. грн штрафу

Житель Одеського району отримав вирок суду за шахрайство з виплатами по безробіттю. Подробиці повідомили в пресслужбі ГУНП в Одеській області.

У квітні минулого року 28-річний чоловік із Великодолинської ОТГ звернувся до однієї з районних філій Одеського обласного центру зайнятості із заявою про надання йому статусу безробітної особи та призначення виплат допомоги по безробіттю.

У заяві «безробітний» зазначив, що у нього немає ні роботи, ні інших передбачених законодавством доходів. Йому було надано статус безробітної особи та призначено допомогу по безробіттю, яку він почав отримувати.

Втім вже за місяць з’ясувалося: чоловік приховав факт того, що працевлаштований на приватному підприємстві, безпідставно отримує виплати, заподіюючи матеріальні збитки державі в особі Одеського обласного Центру зайнятості.

Дізнавачі висунули громадянину обвинувачення у заволодінні чужим майном шляхом обману, тобто шахрайстві (ч. 1 ст. 190 ККУ). Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального проступку і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 тис. грн.

Источник