Допоможемо один одному пережити блекаут в Одесі

(Фото: м/ф "The Simpsons")

Заповніть прості онлайн-форми для створення громадської платформи взаємодопомоги у ці складні для одеситів часи.

За даними ДТЕК, приблизно 70% мешканців Одеської області одночасно лишаються без електроенергії через нещодавні обстріли ворогом інфраструктурних вузлів. Енергетики цілодобово намагаються виправити ситуацію, але поки що процес схожий на гасіння кількох лісових пожеж одночасно. В таких умовах важко виробити якусь системність та графік відключень містян навіть у масштабі мікрорайонів.

Тому ми вирішили створити простий і доступний для всіх механізм взаємодопомоги один одному. Зараз пояснимо, як це має спрацювати.

  • Якщо вам потрібна екстрена допомога через відключення світла (зарядити телефон, отримати доступ до Інтернет тощо) – заповніть ось цю форму
  • Якщо ви готові надати допомогу тим, кому зараз важче (гаряча вода, вільна розетка, Інтернет тощо) – заповніть наступну форму

Всі результати автоматично потраплятимуть до ось цієї онлайн-таблиці й кожен користувач зможе їх побачити.

Таким чином швидко і без зайвого гальмування буде сформовано базу, в якій одесити отримають перелік потреб, можливостей та контакти для комунікації.

Наголошуємо, що надана інформація опублікується у відкритому доступі – майте це на увазі під час заповнення форм. Також звертаємо увагу, що мова йде суто про звичайні побутові речі, яких сьогодні так не вистачає багатьом нашим сусідам. Тож грошові й інші матеріальні питання пропонуємо не чіпати задля мінімізації можливостей шахраїв.

Ми віримо в Одесу, віримо в одеситів та віримо у перемогу!

Источник