Для студенток та викладачів регентського відділення Одеської духовної семінарії організували захоплюючий відпочинок

>

Поїздка до Бузкового гаю, яку організували 20 травня для студентів та викладачів Одеської духовної семінарії, стала наповненою позитивними враженнями. Чудова природа та різноманітні розваги. Все це було в програмі поїздки. Сонячна погода сприяла чудовому настрою всіх без виключення учасників поїздки.

«Битва з викладачами за волейбольний м’яч. Посиділи біля вогню. І перемога! Перемогла дружба», — ділиться враженнями ігуменя Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря УПЦ, матушка Серафима.

Для студентів та викладачів регентського відділення такі захоплюючі подорожі стали доброю традицією. Вони вже мали нагоду побувати не лише в Уманському «Софіївському» парку, але і у багатьох інших місцях в Україні, де можна насолодитися красою природи та гарно відпочити.

Відомо, що регентське відділення Одеської духовної семінарії Української Православної Церкви розташоване на території Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря.

Настоятелька жіночого монастиря УПЦ в Одесі на власній сторінці у соцмережі Фейсбук оприлюднила фоторепортаж про поїздку до Бузкового гаю.

 

 

Источник