Дитяча бібліотека Чорноморська потрапила в список найкращих в Україні: заклад став учасником проєкту «Книжкові гранти»

У Чорноморську дитяча міська бібліотека стала учасником унікального проєкту «Книжкові гранти». Подробиці повідомили у міській раді.

Із 975 бібліотек по всій країні організатори проєкту «Книжкові гранти» обрали всього 30, серед них і міська дитяча бібліотека Чорноморська.
«Це так приємно, коли бачиш віддачу від своєї праці, отримуєш визнання та високу оцінку роботи всього колективу, коли професіоналізм та любов до своєї роботи дають результат! Це вселяє нові сили, служить стимулом до подальших звершень та й просто по-людськи приносить радість. Ми вдячні Українській асоціації видавців та книгорозповсюджувачів у партнерстві з Благодійним фондом «Бібліотечна країна» (за участю Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого, Національної бібліотеки України для дітей, Державної бібліотеки України для юнацтва). Нам радісно від того, що наша дитяча бібліотека матиме змогу прививати ще більшу любов до української книги та популяризувати творчість наших авторів», — підкреслили співробітники Централізованої бібліотечної системи. 
У рамках проекту дитяча бібліотека нашого міста отримає українські сучасні книги.

Источник