Золота каблучка – прикраса із серії must have

Можна багато дискутувати з приводу того, які саме прикраси мають бути у арсеналі кожної пані чи сучасного денді. По-перше, все залежить від смакових уподобань людини. По-друге, на вибір впливає і фінансових фактор. Не останню роль відіграє і таке поняття як ювелірна мода.

купити золоту каблучку

Але, не дивлячись на всі ці фактори, які варто враховувати, майстри радять класичні рішення, які і завжди в моді, і всім до смаку, і актуальні всюди. Експерти УкрЗолото радять купити саме цю прикрасу, бо саме золота каблучка — це той ювелірний виріб, який не втратить своєї актуальності. Але, купуючи коштовність, варто звернути увагу на її декор та дизайн. Хоча, ювелірний етикет і став толерантним і навряд чи великі рубіни чи сапфіри в каблучці хтось назве моветоном, але все-таки, вибирати прикраси варто, враховуючи і хто їх носитиме, і куди, і коли, і з чим.

Трішки про етикет прикрас

Отже перше правило ювелірного етикету – каміння великих розмірів, як і дуже коштовні екземпляри прикрас носити днем недоречно. Тому, якщо ви купуєте каблучку золоту на кожен день (до нарядів у стилі кежуал), краще зупинити свій вибір на моделях простих, лаконічних, в стилі мінімалізму. Але це не значить що не допускається оригінальність чи вишуканість дизайну. Ні, просто прикраса має доповнювати образ і інтегруватися в нього, а не ставати його акцентом як у випадку коштовностей до вечірньої сукні. Ще етикет радить дуже ретельно створювати ансамблі. З одного боку все просто, раз на пальці золота каблучка, то можна сміливо вдягати браслет з золота, сережки, ланцюжок і кулон. Але в цьому випадку вам гарантований ефект «перевантаження». Крім того треба впевнитися що всі прикраси виконані в єдиній або хоча б схожій стилістиці. А от що точно не варто робити, то це об’єднувати в один ансамбль золоті та срібні прикраси. Тобто, якщо це золота каблучка, то і всі інші ювелірні вироби бажано обирати з аналогічного металу і навіть сплаву, щоб витримати єдину кольорову гамму. Адже золото може бути:

  • Червоним;
  • Білим;
  • Жовтим;
  • Рожевим.

Форма каблучки, чи особливості дизайну – ці параметри, по-перше, орієнтовані на ювелірну моду. Також кожен споживач обирає екземпляр який подобається саме йому. Головне пам’ятати, що каблучка золота для юної дівчини має відрізнятися за фасоном від прикраси для солідної пані. До речі, зробити вдале придбання не проблема, бо ювелірні мануфактури пропонують колекції  і на всі смаки, і на всі гаманці. Придбати золоту каблучку є шанс як у преміальному сегменті (серед дуже дорогих та ексклюзивних варіацій), так і в середньому та навіть бюджетному.

золоті каблучки

Безперечно, великий асортимент ускладнює завдання, особливо, якщо ви купуєте золоту каблучку не для себе а на презент. Але за допомогою фото та описів вийде визначитися з кращими моделями, а консультанти інтернет магазину UkrZoloto підкажуть які саме варіації будуть оптимальними для вас чи людини якій ви плануєте зробити такий коштовний презент. До речі, золота каблучка в якості презенту – чудова ідея і її оцінять.