За добу піротехніки ДСНС знешкодили понад 200 вибухонебезпечних предметів

Ілюстративне фото

Протягом минулої доби, 28 лютого, піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалися 86 разів до виконання завдань з розмінування.

Про це повідомляє ДСНС України.

Піротехнічними підрозділами виявлено, вилучено і знешкоджено 201 вибухонебезпечний предмет. Обстежено (очищено) територію площею понад 21 гектар.

Довідково: Всього від початку широкомасштабної агресії російської федерації на території України піротехнічні підрозділи ДСНС України залучалися 45 751 раз до виконання завдань з розмінування. Знешкоджено 325 915 вибухонебезпечних предметів, зокрема 2186 авіаційних бомб. Обстежено (очищено) територію площею 79 963 гектари.

Усього залишається 174 тис. кв. км потенційно небезпечних територій, що становить 30% від загальної площі держави.

Нагадуємо, якщо ви виявили підозрілі предмети, схожі на уламки від ракет або дронів, у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим. А також:

  • не переміщуйте предмети, не намагайтеся розібрати їх, заносити у приміщення, закопувати у землю, кидати у водойми тощо,
  • не фотографуйте та не публікуйте знімки у мережі Інтернет,
  • позначте місце знахідки,
  • відійдіть від підозрілого предмета якомога далі.

Негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС — 101 або поліції — 102. Дочекайтеся приїзду фахівців та вкажіть місце розташування підозрілої знахідки.

Джерело