З портів Великої Одеси вийшли 11 суден

(Фото: Міністерство інфраструктури)

Черговий караван з 11 суден вийшов із портів Одеси, Чорноморська та Южного з 201 тисячею тонн продовольства для країн Азії та Африки.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства інфраструктури України.

Зокрема з Одеського порту вийшов балкер Zeko Y, з порту Чорноморськ — Merry M, Lady Ayana, MO Gan Shan, Tzarevich, Gudena, Nil Demir, Sea Dove, а з порту «Південний» — Fortuna, Gem Star, Mavka.

ФОТО: Міністерства інфраструктури

З моменту виходу першого судна з українським продовольством уже експортовано 4,58 млн тонн агропродукції. Всього з українських портів вийшли 203 судна з продовольством для країн Азії, Європи та Африки.

Днем раніше балкер BC Vanessa, зафрахтований Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) Організації об'єднаних націй, залишив Одеський порт з 30 тисячами тонн пшениці на борту.

Караван з восьми суден вийшов зранку 18 вересня з портів Одеси, Южного та Чорноморська. 

17 вересня з Чорноморська вийшло чергове судно з продовольством для країн Африки — балкер IKARIA ANGEL вивіз 30 тонн пшениці. Окрім IKARIA ANGEL,того ж дня з українських портів відправились ще дев'ять суден.

12 вересня Балкер Ikaria Angel, зафрахтований Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) ООН, прибув до порту "Чорноморськ" під завантаження 30 тисячами тонн пшениці.

Це вже третє судно зафрахтоване ООН. Друге вийшло з Одещини 30 серпня. 

Перше судно за Всесвітньою продовольчою програмою ООН вийшло з порту Південний 14 серпня. Це був балкер Brave Commander, зафрахтований Світовою продовольчою програмою ООН (WFP) із 23 тисячами тонн зерна. Караван з дев'яти суден, із загальним завантаженням у 163,8 тис. тонн агропродукції, вийшов 12 вересня з портів Одеси, Чорноморська та Южного в рамках "зернової ініціативи". 

Источник