З кожного по можливості — дрон для ЗСУ. В Чорноморську пройшов благодійний ярмарок

Чорноморські волонтери ані на мить не дають містянам забути про те, що в країні продовжується війна, а наші захисники потребують допомоги. У суботу, 20 травня, ГО "Толока" ініціювала благодійний ярмарок на честь Дня вишиванки.

До ярмарку з радістю долучилися і місцеві майстри та кулінари. Власну локацію організували учні та вчителі ліцею №3, а гостей радували своїми номерами постійні учасники всіх благодійних акцій ансамблі "Дана", "Полундра" та "Канарейка", а також ансамбль гітаристів "Міст" з Іриною Боринською. Пісням же у виконанні творчого колективу "Закохані в пісню" підспівували всі присутні.

Талантам місцевим волонтерів можна лише позаздрити. Вишиванки, шопери, іграшки, мило, квіткові композиції, мотанки, картини та сувеніри ручної роботи розліталися з таким самим успіхом, як і смаколики, яких тут було вдосталь.

Місцеві "павучки", що вже більше року виготовляють маскувальні сітки для військових, надали можливість кожному опанувати це мистецтво та долучитися до їхньої важливої справи в більш зручних та прохолодних умовах

Родзинкою дня була локація від Кухарської роти — червоний та зелений борщі, приготовлені в таких самих умовах, як і на фронті, але без свисту куль та снарядів. Перші страви від чорноморських майстринь, що можна приготувати нашвидкоруч в польових умовах, — невід'ємна складова всіх відправлень в гарячі точки. А сьогодні не лише оцінити їх на смак, а й придбати для себе змогли всі присутні.

Вже відомі і фінансові результати ярмарку: було зібрано 43 238 гривень. Волонтерка Жанна Гоппова, до речі, розповіла, що нещодавна на трохи меншу суму був придбаний ударний дрон для наших хлопців. Отже, таким чином можна оцінити результат спільних зусиль

Кошти будуть спрямовані на купівлю необхідного обладнання для 246 батальйону ТРО міста Чорноморська. Наразі триває збір на антидронову рушницю.

Якщо ви з якихось причин не змогли побувати на ярмарку, але прагнете допомогти нашим хлопцям, то зробити це можна, переказавши будь-яку суму на зручну платіжну систему

4441 1144 4629 3209 Моно (Жанна Гоппова)

5375 4112 0536 4305 Приват (помітка — рушниця) Жанна Гоппова

Ну а волонтери пообіцяли, що вже незабаром ми знову зустрінемось, незважаючи на спеку та тривоги, і проведемо не менш яскравий та цікавий захід, наближаючи разом нашу перемогу!

Читайте нас в Twitter та Telegram, підписуйтесь на сторінку в Instagram та дізнавайтесь новини першими

Источник