У Свято-Успенському чоловічому монастирі УПЦ в Одесі розмістили першу групу евакуйованих з постраждалої від підриву ГЕС Херсонщини

>

Перша група мешканців Херсона та області, які постраждали від наслідків підриву росіянами Каховської ГЕС, прибула до Одеси автобусами благодійного фонду «Допомагаємо». Їм роздали продуктову гуманітарну допомогу та розмістили у кімнатах готелю Одеського Свято=Успенського чоловічого монастиря Української Православної Церкви.

У Одеській єпархії УПЦ наголосили, що готові надати тимчасовий притулок всім постраждалим мешканцям Херсонської області, хто звернеться з проханням про допомогу. «Ми, як небайдужі православні християни, допомагаємо їм хнайти домівки та надати їм фінансову допомогу, бо евакуйовані люди втратили все своє майно. Небайдужі люди направляють допомогу на наш благодійний фонд «Покров та милосердя», а ми розподіляємо цю допомогу серед постраждалих. Вони самі знають, що їм найбільше потрібно».

У монастирі евакуйованим людям надають все, що потрібно для комфортного життя

У Одеській єпархії УПЦ закликали всіх, хто знає людей, які постраждали та чекають на евакуацію, звертатися на телефон єпархіальної гарячої лінії і допомога їм буде надана.

Фонд «Допомагаємо» направив з Одеси до Херсонської областї вже 5 автобусів.

«Одеська єпархія УПЦ завжди зі своїм народом. У цей скрутний час ми як ніколи маємо показати, що ми є єдині і є справжніми православними християнами», — наголошують в єпархії.

 

Источник