У порту «Чорноморськ» добудують двосторонній пірс

Група компаній Risoil ухвалила рішення про відновлення фінальних робіт з реалізації масштабного інвестиційного проєкту в порту «Чорноморськ». Подробиці повідомили в прес-службі підприємства.

Проєкт вимушено призупинили 24 лютого 2022 року на етапі активного монтажу технологічного устаткування для двостороннього пірса. Зараз готовність усього комплексу складає понад 80%.
«Ми віримо в Збройні Сили та обов’язкову Перемогу України. Зараз наше завдання продовжувати те, що маємо та вміємо якнайкраще — інвестувати у розвиток портової інфраструктури, сплачувати податки та заробітну плату нашим співробітникам. Дякуємо передусім українським захисникам і захисницям за можливість робити все це сьогодні», — заявляє керівництво групи компаній Risoil.
Нагадаємо, будівництво двостороннього пірса тривало у щоденному режимі від середини квітня 2021 року.

У січні цього року Адміністрація морських портів України завершила днопоглиблювальні роботи на підходах до споруди із досягненням 15 м, що стало результатом взаємодії державного підприємства та «Рисоіл Терміналу» в рамках першого в Україні договору за принципом «Take or pay».

Тоді ж стартував фінальний етап робіт — монтаж унікального для країни технологічного устаткування від кращих світових виробників. Його характеристики дозволяють з турботою про екологію швидко вантажити як олію, так і зернові.

Повністю завершити проєкт планується за 3-4 місяці.

Источник