У Харкові демонтовано пам’ятник радянському маршалу жукову, — полк «Азов» | Криминал

17.04.2022 15:00

У Харкові спецпідрозділ KRAKEN (спецпідрозділ полку спеціального призначення «Азов») демонтував пам’ятник радянському маршалу георгію жукову, повідомив один із лідерів спецпідрозділу Костянтин Немічев. Про це пише Інтерфакс-Україна

«Спецпідрозділ Kraken демонтував пам’ятник кумиру путіна маршалу — м’яснику жукову», — написав Немічев у своєму телеграм-каналі.

Він також опублікував відеокадри, на яких видно, як погруддя жукова падає з постаменту, потім людина в камуфляжі збиває з постаменту напис, після чого погруддя Жукова вантажать у самоскид і відвозять на звалище.

«жуков — чудовисько, винне в смертях 400 тисяч українців, репресіях, мародерстві, масових розстрілах. Усі ці злочини сьогодні актуальні для російської армії, як ніколи. путін хотів справжньої декомунізації — він її отримав! Скоро він, як і його кумир, опиниться на звалищі історії», — написав Немічев.

У Харківській міськраді демонтаж пам’ятника поки що ніяк не прокоментували.

Як відомо, міський голова Ігор Терехов неодноразово виступав за увічнення пам’яті маршала Жукова і проти перейменування топонімів, що носять його ім’я.

У свою чергу Костянтин Немічев неодноразово висловлювався за демонтаж пам’ятника і проти увічнення пам’яті радянського маршала.

Источник