У деокупованій Снігурівській громаді зафіксовано 320 воєнних злочинів військових рф. ФОТО | Кримінал

320 воєнних злочинів, вчинених російськими окупантами, зафіксувала поліція на території деокупованої Снігурівської громади. Правоохоронці продовжують проводити стабілізаційні заходи, виявляти та фіксувати злочини військових рф відносно мирного населення.

Про це повідомляє департамент комунікацій Нацполіції.

Як зазначається, група фахівців з числа слідчих, криміналістів, вибухотехніків та інших представників силових відомств відпрацювала територію виправної колонії у звільненій громаді. Там поліцейські зафіксували сліди присутності окупаційних військ.

«Щоденно поліцейські за процесуального керівництва прокуратури проводять огляди місць подій та ретельно документують воєнні злочини військовослужбовців армії РФ та їх поплічників. Кожного дня до поліцейських звертається більше 30 громадян з різноманітними повідомленнями про злочини, що чинили окупанти. Найбільш поширеними фактами є викрадення військовими РФ транспортних засобів і зброї. Також непоодинокі випадки звернень про пограбування та пошкодження домівок місцевих мешканців», — йдеться у повідомленні.

Источник