У Чорноморську змінили сигнал тривоги та комендантську годину

З 13 березня життя у воєнному Чорноморську піддасться певним змінам.

По-перше, початок комендантської години перенесено на одну годину, і тепер знаходиться поза домом заборонено з 20:00 до 06:00 ранку.

По-друге, і це головне: у місті значно скоротиться сигнал тривожної сирени. Останні дві доби під ранок ревуни лунали три години поспіль, завдаючи нестерпних мук чорноморцям, чиї вікна виходять на місце встановлення. В результаті керівництву міста довелося вдатися до істотних реформ.

“Я вивчив постанову Кабінету міністрів і виявив, що попереджувальний сигнал тривоги не повинен тривати більше п'яти хвилин. Ми цей час збільшимо до семи хвилин, може, навіть до 15, щоб усі наші городяни почули. Коли ж тривога закінчиться, сигнал про закінчення лунатиме рівно хвилину”, — зазначив мер Василь Гуляєв.

Він додав, що подібне рішення ухвалено з явною критикою частини населення, які вважають, що гул про небезпеку має продовжуватися доти, доки вона не минула. Але продовження подібної практики – безперспективне.

“Інакше ми ризикуємо просто зламати динаміки, які не розраховані на безперервну роботу годинами. У невідповідний момент залишитися взагалі без сигналу оповіщення ми не маємо права. Тому всі, хто боїться, що протягом 7-15 хвилин не почує про наближення повітряної тривоги, підписуйтесь на мій Телеграм-канал, я завжди на місці, я завжди вчасно повідомляю, коли треба бігти в укриття”, — порадив міський голова.

Источник